odino runos burtu ratas

Kryžius – Būrimas Runomis

Šis variantas naudojamas tada, kai norite tiksliai įvertinti esamą situaciją ir tai, kas atsitiks dėl vienokių ar kitokių Jūsų veiksmų. Tačiau šis būrimo būdas yra daugiau informatyvus, palyginus su keturių runų būrimu. Bet teikia kito plano duomenis, t.y. dažnai jis nurodo tas aplinkybes, su kuriomis Jūs šiuo metu negalite susidoroti. Pirmiausiai Jūs turite nuspręsti, kokių veiksmų Jūs ketinate imtis. Po to, išdėliokite penkias runas, kaip parodyta žemiau ir perskaitykite jų reikšmes.

Jeigu norite, galite išsiburti čia pat, paspausdami mygtuką atversite runų kortas. Atkreipkite dėmesį, kad apverstos runos kartais turi skirtingą reikšmę negu runos iškritusios tiesiai.

Dalijimasis, atsitraukimas, paveldėjimas. (Othala)

Runa turi dvi pagrindines reikšmes. Visų pirma, reiškia, kad Jums būtinas vienas pasirinkimas iš dviejų. Runa taip pat nesiūlo Jums skubėti. Galimas dalykas, kad viskas išsispręs savaime. Antra reikšmė yra galimas turto paveldėjimas, kažkokio daikto įsigijimas, laimėjimas.

Apversta runa turi dvi reikšmes. Pirma – nepaklusnumas sąlygoms ir seniems autoritetams, šaukimas elgtis taip, kaip Jūs norite. Antra reikšmė liečia tik nuosavybę ir skirtingai nuo neapverstos padėties, perspėja apie galimus praradimus ir išlaidas.

Kario energija. (Tiwaz)

Dabartiniai įvykiai turi pagrindinę fundamentalią reikšmę Jūsų likimui. Dabar formuojasi pagrindas, ant kurio bus pastatytas visas Jūsų tolimesnis gyvenimas. Šis periodas yra aktyvios veiklos, naujų santykių kūrimas.

Apversta runa reiškia, kad Jūs pasirinkote neteisingą kryptį. Daromi veiksmai yra arba neteisingi, arba ne laiku. Tai atsakas pasirinkto Jūsų gyvenimo stiliaus, kurį reiktų artimiausiu metu keisti. Runa taip pat gali perspėti apie išsiskyrimą, ginčus, abipusių santykių griūtį, nusivylimą, kuriuos suteiks artimi žmonės. Pagrindinis problemų šaltinis esate Jūs pats. Jums reikėtų susivokti savyje, pakeisti požiūrį į pasaulį ir pažvelgti į problemą kitaip.

Džiaugsmas, šviesa. (Wunjo)

Pagrindinė runos reikšmė yra džiaugsmas. Ji reiškia nesėkmingo gyvenimo etapo pabaigą. Taip pat ji reiškia gerų permainų pradžią, galbūt persilaužimą, po kurio Jūsų gyvenime ateis šviesusis periodas – sėkmė, laimė ir gerovė. Reikia priimti naujas idėjas, pakeisti savo požiūrį į pasaulį. Visa tai greitai atneš savo vaisius.

Apversta runa reiškia krizę. Tuo pat metu tai yra ir šaukimas būti atidžiam, ir kantriam. Anksčiau ar vėliau blogasis periodas pasibaigs ir gyvenimas pagerės.

Derlius, vaisingumas. (Jera)

Pagrindinė runos reikšmė yra sėkmingas darbų užbaigimas.

Apversta runa turi tą pačią reikšmę.

Pagrindinė runos reikšmė yra sėkmingas darbų užbaigimas.

Apversta runa turi tą pačią reikšmę.

Atskleidimas. Ugnis. (Kenaz)

Pagrindinė runos reikšmė yra atvirumas tiek santykiuose su aplinkiniais, tiek su pačiu savimi. Reikia labiau pasitikėti Jus supančiais žmonėmis, neverta apgaudinėti kitų ir savęs. Taip pat runa gali atnešti pasisekimą naujuose darbuose, permainas į gerąją pusę, įkvėpimą.

Apversta runa reiškia nepasisekimą, ligą, santykių pabaigą, ginčus, sudaužytą meilę, sąstingį. Gyvenimas pasisuks ne taip, kaip Jūs to norėtumėte. Šis nemalonus periodas yra neišvengiamas gyvenimo etapas, kurį reikia praeiti. Tai kas sugrius, turėjo sugriūti ir nereikia to gailėtis.

Prievarta, suvaržymas, skausmas. (Nauthiz)

Runa perspėja, kad atėjo blogasis periodas, tad tobulėjimas yra neįmanomas. Priekyje Jūsų laukia nesėkmės. Šiuo periodu Jūs jausitės bejėgiu ir silpnu. Tokiais atvejais geriausiai padeda dorumas ir kantrybė bei nenusivylimas. Reikia peržiūrėti savo planus, galbūt reikia kai ką pakeisti, kažko atsisakyti, o kai ką atidėti vėlesniam laikui. Nereikia pulti į neviltį. Artimoje ateityje šis periodas pasikeis ir reikalai pradės judėti į priekį.

Apversta runa aiškina, kad sunkumų priežastys yra Jūsų viduje. Pasistenkite rasti kliūtį ir ją pašalinti. Jokiu būdu nereikia prarasti tikėjimo savo jėgomis.

Judesys, progresas. (Ehwaz)

Ši runa turi dvi reikšmes. Pirmoji – atsinaujinimas. Tai gali būti persikėlimas į naują vietą, darbo pakeitimas, naujas požiūris į gyvenimą, darbą ir aplinkinius. Antroji runos reikšmė yra pozityvus judėjimas, pagerėjimas ir tobulėjimas.

Apversta runa reiškia objektyvias išorines kliūtis, neleidžiančias Jums pajudėti iš dabartinio taško. Šioje situacijoje reikėtų nesipriešinti jėga. Geriausia būtų pralaukti šį sunkų periodą poilsiaujant.

Sąstingis, kliūtis. (Isa)

Pagrindinė runos reikšmė yra sąstingis. Šioje situacijoje labai padės kantrybė ir ištvermė. Geriausiai būtų kuriam laikui atidėti darbus. Mažai tikėtina, kad šiuo metu Jūs pasieksite kokių nors rezultatų. Dabar sąstingis yra kaip kaukė, kuri padės Jums tobulėti dvasiškai.

Apversta runa turi tą pačią reikšmę.

Pagrindinė runos reikšmė yra sąstingis. Šioje situacijoje labai padės kantrybė ir ištvermė. Geriausiai būtų kuriam laikui atidėti darbus. Mažai tikėtina, kad šiuo metu Jūs pasieksite kokių nors rezultatų. Dabar sąstingis yra kaip kaukė, kuri padės Jums tobulėti dvasiškai.

Apversta runa turi tą pačią reikšmę.

Uruz

Ši runa apjungia vyrišką ir moterišką pradus.Yra susijusi su tos jėgos šaltiniu, kuri užlies Jūsų gyvenimą didelėmis permainomis. Runa simbolizuoja praėjusio gyvenimo etapo pabaigą ir naujo pradžią. Nereikia baimintis praradimų, nes judėjimui į priekį jie yra neišvengiami.

Apversta runos reikšmė reikalauja rimtų apmąstymų apie save. Jeigu neišsivaduosite iš turimų trūkumų, tai galite turėti skausmingų pasekmių.

Išmaišyti kortas
Atversti visas

Trumpą runos aprašymą pamatysite dar kartą paspaudę ant atverstos kortos. Tuo tarpu išamų visų odino runų reikšmių aprašymą galite rasti puslapyje “Runų reikšmės“.

penkių runų išdėstymo tvarka (numeracija)• Buriantis šiuo būdu, atverstų runų prasmė yra tokia:

1 – praeitis, dabartinės situacijos esminė priežastis;

2 – dabartinė įvykių padėtis;

3 – ateitis, koks bus rezultatas;

4 – tie pozityvūs faktoriai, kurie padės esamoje situacijoje;

5 – kliūtys, problemų ištakos.

Tuo atveju, jeigu penkta runa yra viena iš gerųjų, tai kliūčių įgyvendinti planus nėra.